WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Співчуття | Тепло-Мелітополь

Співчуття

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Сьогодні, 22 вересня 2020 р., пішов з життя колишній працівник підприємства, ветеран війни і праці, Лисенко Василь Романович (12.01.1924 – 22.09.2020).

Василь Романович пережив німецьку окупацію, з осені 1943 пройшов війну на фронті до Берліна. Був нагороджений орденами Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями «За відвагу», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Після війни Василь Романович прийшов працювати старшим машиністом парових котлів на Мелітопольській електростанції, з якої потім було організоване підприємство теплових мереж міста.  Має лише один запис у трудовій книжці та 50-річний трудовий стаж на підприємстві.

Колектив ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» із глибоким сумом висловлює співчуття рідним Лисенка Василя Романовича. І в поважному віці він завжди був активним, готовим до спілкування, з радістю ділився спогадами і досвідом. Таким ми його запам’ятаємо.

Ми поділяємо Ваше горе, підтримуємо у скорботну годину і разом з Вами сумуємо з приводу втрати нашого дорогого ветерана.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"