WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ | Тепло-Мелітополь

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

22.12.2020

Відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», у зв’язку з ростом цін на  природний газ згідно прейскуранту на природний газ із ресурсів акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відповідно цін, які були застосовані у тарифах, встановлених рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 30.11.2020р. №223/1 та збільшенням ціни на електричну енергію.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» повідомляє про намір корегування тарифу.

Таблиця 1 – Обґрунтування зміни тарифів на ГАЗ ТОВ «Тепло-Мелітополь» для всіх категорій споживачів.

Складова тарифу для всіх категорій споживачів, а саме:

 Складові тарифу В тарифі діючому,  згідно рішення ТМР   30.11.2020 року №223,/1грн./ Гкал Після коригування,       грн../ Гкал Відхилення, %
Природний газ 1035,98 1146,70 10,69

Обґрунтування зміни тарифів на електропостачання ТОВ «Тепло-Мелітополь» для всіх категорій споживачів.

Порівняльна характеристика тарифу на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для населення:

Порівняльна характеристика тарифу на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для бюджету та інших споживачів:

Двоставкові  тарифи за  1 Гкал  теплової енергії  для всіх категорій споживачів:

Підприємство має намір збільшити тариф, шляхом коригування  складових тарифу умовно-змінної частини  на послуги з постачання теплової енергії  та теплову енергію з урахуванням  рентабельності  25% для категорії споживачів «бюджет» та рентабельності 10% для «інших  споживачів».

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 14 год. 29 грудня 2020 року за адресою: м.Мелітополь, вул. Покровська, 61, приймальня.

Адміністрація  ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"