WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Підготовка до опалювального сезону: продовжуємо ремонтні роботи трубопроводів | Тепло-Мелітополь

Підготовка до опалювального сезону: продовжуємо ремонтні роботи трубопроводів

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» інтенсивно виконують роботи по заміні трубопроводів. В місті чимало ділянок, на яких одночасно проходить заміна трубопроводів. Підприємство не збавляє темпи виконання ремонтних робіт, попри різні погодні умови, намагаємося в найкоротші строки виконати ремонт, щоб мелітопольці не потерпали від тимчасових незручностей.

Закінчуються роботи біля будинку 137 по вул. Гетьманській. Працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» замінили 90 метрів трубопроводу діаметром 159мм.

На ділянці по вул. Садовій, 9а замінено 22 метри трубопроводу діаметром 89мм.

Один з важливих етапів ремонтних робіт на трубопроводах – заміна вводів. Наші зварювальники професійно виконують зварювальні роботи не тільки з металевими трубами, а й з пластиковими трубами. Цього тижня було замінено ввід на пластик діаметром 63 мм до будинку по вул. Гризодубової, 42.

Спеціалістами зварювальниками було замінено 22 п/м старих сталевих труб на пластикові діаметром 63 мм на тепловому вводі до будинку по вул. Шмідта, 32.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"