WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Шановні споживачі! ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» звертає Вашу увагу на терміновій необхідності погашення боргів за послугу теплопостачання | Тепло-Мелітополь

Шановні споживачі! ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» звертає Вашу увагу на терміновій необхідності погашення боргів за послугу теплопостачання

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Хибною є думка, що літо – це пора, коли можна не платити підприємству з теплопостачання, оскільки в цей період послуга не надається.

Існує умовно-постійна частина тарифу (абонплата), що нараховується щомісячно протягом року. І сплачувати її вкрай важливо своєчасно. Абонплата компенсує підприємству постійні витрати, які не залежать від обсягів виробництва.

Умовно-змінна частина відшкодовує витрати підприємства на енергоносії і нараховується тільки в опалювальний сезон.

При застосуванні двоставкових тарифів підприємство має можливість в міжопалювальний період виконувати ремонтні роботи з підготовки до нового опалювального сезону, планово-попереджувальні ремонти.

Зараз на ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» активними темпами проходять ремонтні роботи. Ми відновлюємо ізоляцію трубопроводів, проводимо заміну зношених тепломереж. На все це потрібні кошти.

Тому вкотре наголошуємо: своєчасно оплачуйте рахунки. Оплату необхідно проводити до 20 числа кожного місяця. А ті споживачі, хто має борги за опалення, терміново сплатіть їх, не чекайте наближення опалювального сезону та не накопичуйте боргів!

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"