WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Розпочинаємо ремонтні роботи на нових ділянках та продовжуємо попередні роботи | Тепло-Мелітополь

Розпочинаємо ремонтні роботи на нових ділянках та продовжуємо попередні роботи

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Минулого тижня працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» розпочали ремонтні роботи трубопроводів ще на декількох нових ділянках.

Біля будинку по вул. Садова, 26 розпочався пошук пориву, який стався при гідравлічних випробуваннях.

На просп. 50-річчя Перемоги, 35 біля дитячого садка № 40 розпочався ремонт тепломереж  діаметром 273,  близько 10 п/м. На цій ділянці також трапився порив при гідравлічних випробуваннях.

А на  вул. Вакуленчука, 78 розпочали заміну вводу діаметром 89, 12 п/м.

Закінчуються ремонтні роботи по вул. Гризодубової, 44 в напрямку буд. 42. Тут буде замінено 200 п/м трубопроводу Ø159.

Одночасно із заміною трубопроводів триває ремонт теплової ізоляції повітряних тепломереж. Минулого тижня виконувались роботи по вул. Гвардійська від 1-4 до буд. 8-9.

До початку опалювального сезону заплановано виконати ще багато робіт. Для підприємства в період ремонтів вкрай важлива підтримка і розуміння від споживачів. Просимо з терпінням ставитись до незручностей, викликаних земляними роботами, берегти нову теплоізоляцію, та вчасно сплачувати абонплату і погашати існуючі заборгованості.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"