WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» реалізує проєкт,що дозволить знизити тепловтрати при транспортуванні | Тепло-Мелітополь

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» реалізує проєкт,що дозволить знизити тепловтрати при транспортуванні

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» продовжують роботи з демонтажу повітряної тепломережі на території екопарку з подальшою прокладкою її під землю.

Цей проєкт заміни трубопроводу є вкрай важливим для зменшення тепловтрат та за його реалізації підприємство планує заощаджувати на зниженні втрат теплоносія.

Демонтується повітряна теплотраса Ø 219 довжиною 854 п/м. На цій ділянці перекачувався великий об’єм теплоносія на далеку відстань з відчутними тепловтратами. Нова підземна тепломережа, яка буде прокладена замість демонтованої, має значно менший діаметр і коротша, Ø 89 та близько 270 п/м. Скорочення довжини вдасться досягти завдяки  перепідключенню ділянки від котельні по вул. Покровська до котельні «Дачна». Таке проєктне рішення дозволяє скоротити відстань від пункту подачі тепла до крайньої точки і максимально знизить тепловтрати при транспортуванні.

При вартості проєкту 404 892,00 грн., за його реалізації економія грошових коштів підприємству вийде 231 577,66 грн. на рік. Проєкт окупиться за півтора року. Економія виходить за рахунок зниження втрат теплоносія на 144,04 Ггкал на рік та економія природного газу 155,174 м3. Демонтаж цієї повітряної теплотраси та прокладання її під землею прикрасить територію екопарку, позбавивши ландшафт від старих труб.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"