WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ | Тепло-Мелітополь

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», у зв’язку з підвищенням цін на  природний газ згідно прейскуранту на природний газ із ресурсів акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (Додаток додається) на  15,45%  від цін, які були застосовані у тарифах, встановлених рішеннями виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 26.09.2019р.      № 201/2 «Про затвердження тарифів на теплову енергію ТОВ «ТЕПЛО – МЕЛІТОПОЛЬ» та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 25.04.2019 № 92/5 та рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 14.06.2019 № 126.»

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Таблиця 1 – Обґрунтування зміни тарифів ТОВ «Тепло-Мелітополь» для всіх категорій споживачів

Підприємство має намір підвищити тарифи на послуги з постачання теплової енергії шляхом коригування  складових тарифу, а саме:

 Складові тарифу В діючому  тарифі,      грн./ Гкал Після коригування,       грн../ Гкал Відхилення, грн./ Гкал
Природний газ 833,7 962,5 +128,8
     

       Собівартість  по всім категоріям споживачів в діючому одноставковому тарифі становить 1495,91 грн/ Гкал (з ПДВ), а при коригуванні – 1650,63 грн./Гкал (з ПДВ).

               Двоставкові  тарифи за  1 Гкал  теплової енергії  з ПДВ:

  Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16 год. 24 грудня 2019 року за адресою: м.Мелітополь, вул. Покровська, 61, приймальня, або на електронну адресу teplo-melitopol@mlt.gov.ua

Адміністрація  ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ».

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"