WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ” вітає ветерана війни і праці Лисенка Василя Романовича з Днем Перемоги | Тепло-Мелітополь

ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ” вітає ветерана війни і праці Лисенка Василя Романовича з Днем Перемоги

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Напередодні 9 Травня делегація від колективу ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» завітала в гості до колишнього працівника підприємства, ветерана війни і праці, Лисенка Василя Романовича, аби привітати його з Днем Перемоги.

Василь Романович пережив німецьку окупацію. А після звільнення села Костянтинівки в 18-річний юнак восени 1943 року добровольцем пішов на фронт. З цього й почалась його воєнна дорога. Спочатку молодих бійців направили на залізничну станцію Прудбой під Сталінградом. Звідти – в м. Нальчик на Північний Кавказ. Тут велась підготовка молодших командирів сержантської ланки для відправлення на фронт. Провчився 6 місяців і був направлений на передову. Воював у 280-й Конотопсько-Коростенській дивізії артилеристом в батареї гаубиць. Пам’ятає Василь Романович, як на кордоні України й Польщі йшли жорстокі бої, як вони під обстрілами ворога форсували ріки Одер і Вісла. Пройшли з боями польсько-німецький кордон. Звільнили Люблін, концтабір Майданек, м. Мускау – великий промисловий центр Німеччини. Дійшов Василь Романович до Берліна. А після Перемоги відбулась зустріч із союзниками-американцями на р. Ельбі. На фронтових дорогах отримав поранення.

Василь Романович нагороджений орденами Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями «За відвагу», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Після війни Василь Романович прийшов працювати старшим машиністом парових котлів на Мелітопольській електростанції, з якої потім було організоване підприємство теплових мереж міста.  Має лише один запис у трудовій книжці та 50-річний трудовий стаж. У свій поважний 95-річний вік Василь Романович добре пам’ятає своїх співробітників, з теплотою згадує про роботу, зберігає вітальні адреси від колективу, що йому дарували на 50-річчя. Дочки розповідають, що Василя Романовича як спеціаліста дуже цінували на підприємстві, уже в поважному віці із сумом проводжали на пенсію. Директор ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» Олена Ялсукова зазначила, що для підприємства велика честь мати серед своїх працівників ветерана війни і праці, і побажала Василю Романовичу від імені всього колективу міцного здоров’я, сил, мирного неба, добра і щастя.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"