WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Тариф на тепло в Мелітополі серед трійки найдешевших в Україні! | Тепло-Мелітополь

Тариф на тепло в Мелітополі серед трійки найдешевших в Україні!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

На офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України розміщено інформацію щодо тарифів на послуги з теплопостачання для населення станом на 01.06.2020 року по базових підприємствах теплопостачання. Ціни на тепло коливаються в діапазоні від 1204, 62 грн/Гкал та від 27,90 грн/кв.м в Чернівцях до 2137,81 грн/Гкал та 55,73 грн./кв.м в Кропивницькому. Переглянути таблицю цін можна за посиланням: https://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/zhkh/tarif/informatsiya-pro-tarifi-na-poslugi-teplopostachannya/taryfy-na-poslugy-z-teplopostachannya-dlya-naselennya-stanom-na-01-06-2020-roku/, або завантажити з нашого сайту.

Порівняйте, тарифи ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» навіть нижче від загальноукраїнських показників! Наші тарифи для НАСЕЛЕННЯ:

одноставковий 1277,59

умовно – змінна частина з ПДВ 954,67 грн.

на 1 кв.м. 22,22грн.

Рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради №68 від 02.04.2020р.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» тримає на контролі якість послуги, виставляючи при цьому доступні завжди обґрунтовані тарифи. Ми свідомо і відповідально ставимося до нашої роботи і очікуємо у відповідь від наших споживачів такої ж відповідальності в розрахунках за надані послуги.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"