WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ! | Тепло-Мелітополь

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

ТОВ «ТЕПЛО – МЕЛІТОПОЛЬ» ДОВОДИТЬ ДО ВАШОГО ВІДОМА, що на теперішній час Товариством здійснюються заходи пов’язані з підготовкою житлових та нежитлових приміщень (у т.ч. багатоповерхових будинків) до початку опалювального сезону.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до вимог частини 4 статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  обов’язок щодо забезпечення готовності до надання комунальних послуг внутрішньобудинкових систем, що знаходяться в житловому будинку (у тому числі багатоквартирному), покладається на власника такого будинку.

Згідно правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 та п.36 «Правил користування тепловою енергією», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1198 від 03 жовтня 2007 року, підприємства, установи та організації зобов’язані надати Акти готовності об’єкта теплоспоживання до опалювального сезону, на адресу ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», м. Мелітополь, вул. Покровська, 61.

У разі неотримання до 15.09.2020 року ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» Акта готовності об’єкта теплоспоживання до опалювального сезону з визначенням причин непідготовленості об’єкта теплоспоживання до опалювального періоду споживач (власник або балансоутримувач) повинен письмово звернутися до керівництва ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» щодо прийняття рішення про постачання теплової енергії.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», за відсутності гарантійного листа щодо усунення згаданих недоліків із зазначенням терміну їх усунення залишає за собою право тимчасово обмежити постачання теплової енергії на об’єкт, який не є підготовленим до опалювального періоду. При самовільному підключенні систем теплоспоживання (зрив пломби на арматурі), не підготовлених до опалювального сезону та не оформлених відповідним актом і за відсутності гарантійного листа щодо усунення згаданих недоліків із зазначенням терміну їх усунення, споживач (власник або балансоутримувач) несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Крім того, наголошуємо на терміновій необхідності погашення існуючих боргів за спожиту комунальну послугу з постачання теплової енергії (опалення). Звертаємо увагу споживачів усіх форм власності на положення статті 8 «Права і обов’язки виконавця комунальних послуг» та положення статті 9 «Порядок оплати житлово-комунальних послуг» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в частині припинення можливості подачі такої послуги в разі її несплати.

Колективним та індивідуальним споживачам у разі непогашення боргів послуга буде тимчасово обмежуватись / припинятися.

Комментарии закрыты

Рекомендуем к прочтению:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"