WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Без рубрики | Тепло-Мелітополь


Розпочались роботи з ремонту теплоізоляції магістрального трубопроводу

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Розпочались роботи з ремонту теплоізоляції магістрального трубопроводу

Працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» розпочали ремонт теплової ізоляції на тепломагістралі діаметром 500 в районі Ризького ринку.

Це одна з основних магістралей міста, що забезпечує теплом весь Мікрорайон.

В планах провести ізоляцію більше 1100 метрів трубопроводу.

Якісна ізоляція теплотраси – ключ до економії енергії та запобігання аваріям. Крім цього, теплоізоляція допомагає подовжити термін служби трубопроводу та забезпечити економію коштів.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» проводить ремонт ізоляції теплотраси із застосуванням сучасної технології, а саме використовує алюбонд, тепло- та гідроізоляційний екологічно чистий матеріал.

Співчуття

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Співчуття

Сьогодні, 22 вересня 2020 р., пішов з життя колишній працівник підприємства, ветеран війни і праці, Лисенко Василь Романович (12.01.1924 – 22.09.2020).

Василь Романович пережив німецьку окупацію, з осені 1943 пройшов війну на фронті до Берліна. Був нагороджений орденами Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями «За відвагу», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Після війни Василь Романович прийшов працювати старшим машиністом парових котлів на Мелітопольській електростанції, з якої потім було організоване підприємство теплових мереж міста.  Має лише один запис у трудовій книжці та 50-річний трудовий стаж на підприємстві.

Колектив ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» із глибоким сумом висловлює співчуття рідним Лисенка Василя Романовича. І в поважному віці він завжди був активним, готовим до спілкування, з радістю ділився спогадами і досвідом. Таким ми його запам’ятаємо.

Ми поділяємо Ваше горе, підтримуємо у скорботну годину і разом з Вами сумуємо з приводу втрати нашого дорогого ветерана.

До уваги споживачів!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів!

 Наближається опалювальний сезон. Для успішного його початку і проведення ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» має в повному обсязі розраховуватися за енергоносії. Тому нагадуємо Вам про термінову необхідність погасити заборгованості за надані послуги. Чим загрожує споживачеві накопичення боргу:

  • позбавлення існуючої субсидії;
  • неможливість оформлення субсидії;
  • припинення або обмеження подачі послуги;
  • примусове стягнення боргу через рішення суду.

Закликаємо Вас погасити  заборгованість до початку опалювального сезону!

До уваги підприємства, установи, організації!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги підприємства, установи, організації!

 ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» пропонує вам розміщення вашої реклами на звороті  квитанцій.

 Для додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 44-06-48

До уваги споживачів!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів!

До ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» надходить інформація про випадки нарахувань заборгованостей споживачам у додатку Приват24.

Прохання не панікувати і не піддаватися на провокації щодо нарахування додаткових заборгованостей. Випадки невірно вказаної суми у квитанції трапляються через збій у роботі Приватбанку.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» не проводить жодних додаткових нарахувань заборгованостей, крім існуючих. Ми надсилаємо нашим споживачам роздруковані квитанції, в яких вказаний дійсний розмір оплати та дійсна наявність або відсутність заборгованості.

Сплачуючи рахунки через Приват24, перевіряйте вказану там суму в отриманих роздрукованих квитанціях.  

Завершується ремонт котла ПТВМ-30

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Завершується ремонт котла ПТВМ-30

Завершується капітальний ремонт водогрійного котла ПТВМ-30 № 2 на котельні ЕРТМ-1 по вул. Покровська, 60/1. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Устимівський котельномеханічний завод».

Капітальний ремонт котла розпочався 11 червня 2020 року.

Силами працівників ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» була демонтована обмуровка котла. 

25 червня 2020 до демонтажу топочних екранів і конвективних труб приступили працівники підрядної організації – ТОВ “Устимівський котельномеханічний завод”.

 З 20 липня 2020 року підрядник приступив до монтажу трубної частини. Було замінено 28,614 тон труб різного діаметру.

Після монтажу трубної частини було своєчасно проведено зварювальні роботи, гідравлічні випробування та обмуровку котла.

Роботи з капітального ремонту завершуються за графіком.

Котел буде введено в експлуатацію вже в цьому опалювальному періоді.

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

ТОВ «ТЕПЛО – МЕЛІТОПОЛЬ» ДОВОДИТЬ ДО ВАШОГО ВІДОМА, що на теперішній час Товариством здійснюються заходи пов’язані з підготовкою житлових та нежитлових приміщень (у т.ч. багатоповерхових будинків) до початку опалювального сезону.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до вимог частини 4 статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  обов’язок щодо забезпечення готовності до надання комунальних послуг внутрішньобудинкових систем, що знаходяться в житловому будинку (у тому числі багатоквартирному), покладається на власника такого будинку.

Згідно правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 та п.36 «Правил користування тепловою енергією», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1198 від 03 жовтня 2007 року, підприємства, установи та організації зобов’язані надати Акти готовності об’єкта теплоспоживання до опалювального сезону, на адресу ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», м. Мелітополь, вул. Покровська, 61.

У разі неотримання до 15.09.2020 року ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» Акта готовності об’єкта теплоспоживання до опалювального сезону з визначенням причин непідготовленості об’єкта теплоспоживання до опалювального періоду споживач (власник або балансоутримувач) повинен письмово звернутися до керівництва ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» щодо прийняття рішення про постачання теплової енергії.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», за відсутності гарантійного листа щодо усунення згаданих недоліків із зазначенням терміну їх усунення залишає за собою право тимчасово обмежити постачання теплової енергії на об’єкт, який не є підготовленим до опалювального періоду. При самовільному підключенні систем теплоспоживання (зрив пломби на арматурі), не підготовлених до опалювального сезону та не оформлених відповідним актом і за відсутності гарантійного листа щодо усунення згаданих недоліків із зазначенням терміну їх усунення, споживач (власник або балансоутримувач) несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Крім того, наголошуємо на терміновій необхідності погашення існуючих боргів за спожиту комунальну послугу з постачання теплової енергії (опалення). Звертаємо увагу споживачів усіх форм власності на положення статті 8 «Права і обов’язки виконавця комунальних послуг» та положення статті 9 «Порядок оплати житлово-комунальних послуг» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в частині припинення можливості подачі такої послуги в разі її несплати.

Колективним та індивідуальним споживачам у разі непогашення боргів послуга буде тимчасово обмежуватись / припинятися.

Увага! Гідравлічні випробування!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Увага! Гідравлічні випробування!

Шановні споживачі теплої енергії: організації, обслуговуючі житло, відомче житло, кооперативне житло, об’єкти народної освіти, охорони здоровя, культури та інші споживачі, підключені до теплових мереж ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ».  

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» з 09.09.2020 проводить заповнення та гідравлічні випробування  трубопроводів теплопостачання, що знаходяться на балансі  підприємства. На час  проведення заповнення та випробувань,  системи  теплоспоживання  повинні  бути  надійно відключені  від теплових мереж заглушками (п. 6.30.60  Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж).

Триває капітальний ремонт водогрійного котла ПТВМ-30 № 2

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Триває капітальний ремонт водогрійного котла ПТВМ-30 № 2

Триває капітальний ремонт водогрійного котла ПТВМ-30 № 2 на котельні ЕРТМ-1 по вул. Покровська, 60/1, який виконує підрядна організація ТОВ «Устимівський котельномеханічний завод».

На теперішній час бригада зварників закінчила зварювальні роботи. Вже проведено гідравлічні випробування. Інша бригада працівників розпочала роботи з обмуровки котла.

Завершення робіт з капітального ремонту котла планується орієнтовно до 21 вересня 2020 року.

Шановні мелітопольці!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Шановні мелітопольці!

Колектив ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» вітає вас із національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Наш прапор став символом незалежності, єднання і відродження України. Він уособлює  всі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Державна незалежність відкрила українцям можливість самостійно творити своє майбутнє. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократія” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Запорука успіху нашої держави в єднанні зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Доброго здоров’я вам, наші земляки, добробуту, благополуччя і миру кожній родині!

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"