WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Без рубрики | Тепло-Мелітополь


Вартість опалення знизилась на 15-19% порівняно з минулим роком

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Вартість опалення знизилась на 15-19% порівняно з минулим роком

Відповідно до прийнятих тарифів від 26.09.2019р. №201/2 для населення, умовно змінна частина діючого тарифу дорівнює 1172,99грн., що є на 149,18грн. нижче, ніж у січні 2019 року. Порівняно із січнем минулого року вартість послуги знизилась на 15-19%, або на 200-400 грн. в грошовому еквіваленті. Пропонуємо порівняльні таблиці вартості опалення в січні 2019 і 2020 років в 1-, 2- і 3-кімнатних квартирах.

Діючий  тариф ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» є найнижчим в Україні.                    

Зменшення вартості не означає зниження якості послуги. Професійний колектив ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» докладає всіх зусиль, аби мелітопольці отримували якісну послугу опалення. Закликаємо споживачів відповідально ставитись до оплати і вчасно розраховуватися за тепло.

Будьте уважні, впускаючи контролера

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Будьте уважні, впускаючи контролера

До уваги споживачів! У Мелітополі зафіксовані випадки, коли невідомі особи, представляючись контролерами

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», потрапляли до квартир і збирали дані про помешкання. ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» жодного стосунку до таких дій не має. Наші контролери приходять в квартири споживачів лише в робочий час (7.00-16.00) в таких випадках:

  1. Зміна опалювальної площі.
  2. Перевірка теплоізоляції.
  3. Укладення договору про надання послуг з централізованого опалення.
  4. Візит до боржників.

Обов’язково перевіряйте посвідчення осіб, які представляються контролерами. Публікуємо список працівників контролерів ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ».

АЛЕКСЮК ІРИНА ЮРІЇВНА

БУТЕНКО АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА

ГРУЗДЄВА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛIВНА

ДИЛОВА ГАННА ЮРІЇВНА

ДУКОВА ОЛЬГА ЛЕОНIДIВНА

ЗАВГОРОДНЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ІВАНЮК ОЛЕНА ВIКТОРIВНА

КУЛИКОВА ОЛЕНА ВIКТОРIВНА

ЛАБУТІНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

ЛАРІОНОВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА

МОРОЗОВСЬКА ІННА ВОЛОДИМИРІВНА

НЕГРIЙ ЯНА МИКОЛАЇВНА

ОСИПЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

ПАТЛАХА ОЛЬГА АНАТОЛIЇВНА

ПЕРШИНА НАТАЛЯ СТЕПАНІВНА

ПОЛОВИНЕЦЬ IРИНА ЛЕОНIДIВНА

РОТАНЬ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

РОТАНЬ СВІТЛАНА ІГОРІВНА

ТАРАСОВА-ТАРАКАНОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА

УСТIШИНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРIВНА

УСТЮГОВА  КАТЕРИНА АНДРІЇВНА

ЧЕРНІКОВА  ЮЛІЯ ПЕТРІВНА

ЧУГРЄЄВА ВIКТОРIЯ СЕРГIЇВНА

Якщо у вас з’явились сумніви стосовно особи контролера, ви можете також перевірити візит до вашого помешкання, зателефонувавши за номером: 44-06-25.

Рішення виконкому про розмір внесків

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Рішення виконкому про розмір внесків

Про встановлення розмірів внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку тепла, та їх розподілу між споживачами ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ”

Рішення виконкому про коригування тарифів

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Рішення виконкому про коригування тарифів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 26.09.2019 №201/2 та коригування тарифів на теплову енергію ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ”

Протокол відкритого обговорення тарифів

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Протокол відкритого обговорення тарифів

Протокол відкритого обговорення коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення), та послуги з постачання теплової енергії для населення

До уваги споживачів, які вже оплатили першу отриману квитанцію за тепло!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів, які вже оплатили першу отриману квитанцію за тепло!

Через перерахунок оплати місць загального користування з 14 січня Вам була надіслана повторна квитанція, яка є дійсною і потребує оплати.

Якщо Ви вже зробили платежі за першою квитанцією до 15 січня включно, то на різницю між першою і другою квитанцією не буде нараховуватися пеня. Для отримувачів субсидії неоплачена різниця у платіжках не подаватиметься до управління соціального захисту населення як заборгованість.

Різниця буде включена в квитанцію за січень, яку отримаєте в лютому.  Для отримувачів пільг, сума з другої квитанції  вже надана до управління соціального захисту населення, аби Ви вчасно отримали на неї пільгу.

Інформація про нарахування місць загального користування

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Інформація про нарахування місць загального користування

Відповідно з положеннями п.28 «Правил надання послуг, з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення», які затверджені Постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630 «споживачі, які встановили у квартирі багатоквартирного будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, квартирні засоби обліку теплової енергії, оплачують послуги з опалення місць загального користування будинку відповідно до методики, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово – комунального господарства.

    Нарахування платежів за отриману послугу з постачання теплової енергії мешканцям (співвласникам) багатоквартирного будинку, у тому числі тим , які від’єдналися від мереж централізованого опалення та встановили індивідуальне (автономне) опалення за користування місцями загального користування здійснюється ТОВ «ТЕПЛО – МЕЛІТОПОЛЬ» у відповідності до розділу 3 «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», яка затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 22.11.2018 року №315 (далі Методика).

«Методика» вступила в силу спільно з вищезазначеним Законом України «Про житлово – комунальні послуги», тобто з 01.05.2019 року.

     Ця «Методика» встановлює порядок визначення обсягів спожитої у будівлі теплової енергії на опалення житлових та нежитлових приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна, опалення місць загального користування тощо, де налічуються два та більше споживачів.

У Методиці використовується такий термін, як місця загального користування (надалі – МЗК).

      Житлові будинки спроектовано з урахуванням сукупного теплового режиму всіх приміщень за умови підтримання в них нормованої температури. Зокрема, проектом забудови передбачено опалення місць загального користування (МЗК) та сходових клітин. Внутрішньо-будинкові мережі централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води належать до інженерного-технічного обладнання житлового будинку і є його невід’ємною частиною.        

        Підтримання температури у МЗК відбувається не тільки через опалювальні пристрої, а також за рахунок теплопередачі крізь огороджувальні конструкції житлових приміщень.

Визначення та розподіл обсягу спожитої у будівлі теплової енергії на опалення МЗК та допоміжних приміщень здійснюється наступним чином:

        У зв’язку з тим, що кожен будинок, підключений до мереж ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ, не має окремих лічильників на опалення МЗК, обсяг теплової енергії, витрачений на опалення МЗК та допоміжних приміщень будівлі, визначається як частка від загального обсягу споживання теплової енергії на опалення будівлі:

одноповерхова будівля – 20 %;

двоповерхова – 18 %;

триповерхова – 16 %;

чотириповерхова – 14 %;

п’ятиповерхова – 12 %;

шестиповерхова та вище – 10 %.

     За рішенням співвласників будівлі зазначені частки споживання теплової енергії, витраченої на опалення МЗК та допоміжних приміщень будівлі, можуть визначатися із застосуванням понижувального коефіцієнта від 0,2 до 0,9 залежно від теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій, зокрема характеристик заповнення дверних, віконних, балконних та дверних блоків, наявності тамбурів, якості теплоізоляції інженерних систем тощо. За рішенням співвласників для визначення частки може застосовуватися також і підвищувальний коефіцієнт від 1,1 до 2, залежно від наявності та технічного стану опалювальних приладів в МЗК та допоміжних приміщеннях, стану теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій. Рішення про їх застосування або зміну приймається в міжопалювальний період, про що співвласники будівлі письмово повідомляють виконавця комунальної послуги або виконавця розподілу.

      Отже, відтепер мешканцям багатоквартирного житлового будинку, які мають індивідуальне опалення, будуть надходити платіжні документи на оплату МЗК, як їхня справедлива частка загального отримання послуги теплозабезпечення, що спожив цілий будинок.

Нарахування здійснюється за формулою:

для умовно-постійної частини:

QМЗК =  (Qбуд  *%поверх  /100, Гкал –  на всі приміщення;

Q МЗК кв = (QМЗК буд / S заг.буд ) * Sкв i,   – Гкал на квартиру;

для умовно-зміної частини:

 QМЗК буд =  ((Qзаг.т.ліч – Qвбуд.т.сч)*%эт поверх /100, Гкал –  на всі приміщення;

Q МЗК ккал = (QМЗК буд /S заг.буд )* Sкв i  – Гкал  на квартиру.

Адміністрація ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ”

Вказуйте правильні реквізити при оплаті за тепло!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Вказуйте правильні реквізити при оплаті за тепло!

Шановні споживачі! Сплачуючи за послугу теплопостачання, будьте уважні! Ретельно перевіряйте, на розрахунковий рахунок якого підприємства перераховуєте кошти!

Всі платежі з 01.05.2019 р. повинні надходити на розрахунковий рахунок ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ». Заборгованість з 01.05.2019р. та поточні нарахування сплачуються за реквізитами: 

Виконавець:

ТOВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ” р/р

UA963139570000026033300671806 в

філії ЗОУ АТ “Ощадбанк” м. Запоріжжя

МФО 313957, ЗКПО 42461094

Для уникнення непорозумінь та плутанини сплачуйте за реквізитами, вказаними в квитанції.

За старими рахунками ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» сплачують лише споживачі, які мають заборгованість до 01.05.2019 р.

Інформація для споживачів послуг з постачання теплової енергії

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Інформація для споживачів послуг з постачання теплової енергії

Шановні споживачі!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Шановні споживачі!

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» інформує щодо наданого Вам розрахунку оплати за місця загального користування!

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» було здійснено перерахунок оплати за місця загального користування(МЗК), що була нарахована у листопаді та грудні 2019р. Перерахунок на зменшення для споживачів, приміщення яких обладнано автономними (індивідуальними) системами опалення, було зроблено у зв’язку з отриманням роз’яснень Міністерства розвитку громад та території України, що стосується застосування відсоткових норм та коефіцієнтів, визначених Наказом Міністерством регіонального розвитку, будівництва   та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018р. №315.

Отримана Вами квитанція повторно з 14 січня є дійсною та потребує сплати.

Приносимо Вам свої вибачення за незручність. Дякуємо за розуміння!

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"