WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
Без рубрики | Тепло-Мелітополь


ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» розрахувало розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» розрахувало розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії

На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017р. №2119-VIII, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №129 від 05.06.2018року «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання» ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» розрахував розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремим житловим будівлям м.Мелітополь. Розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат.

Розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначаються з розрахунку на один рік.

Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал!

Нарахування та сплата внесків здійснюється за кожний календарний квартал.

У квітні 2020 року мешканці багатоповерхівок м.Мелітополь, лічильники, які знаходяться на балансі ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», отримають за І квартал квитанції на оплату внесків за обслуговування вузла комерційного обліку тепла визначеного для кожній будівлі окремо.

Структура тарифу на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для населення (станом на лютий 2020 р.)

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Структура тарифу на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для населення (станом на лютий 2020 р.)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», у зв’язку з зниженням цін на  природний газ згідно прейскуранту на природний газ із ресурсів акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (Додаток додається) на  10,76%  від цін, які були застосовані у тарифах, встановлених рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 05.03.2020р. №54

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Підприємство має намір знизити тарифи на послуги з постачання теплової енергії шляхом коригування  складових тарифу для всіх категорій споживачів, а саме:

 Складові тарифу В діючому  тарифі,      грн./ Гкал Після коригування,       грн../ Гкал Відхилення, грн./ Гкал
Природний газ 780,79 696,81 -83,98
     

Підприємство має намір знизити тарифи на послуги з постачання теплової енергії  та теплову енергію шляхом коригування  складових тарифу та врахування  рентабельності  25% для категорії споживачів «бюджет» та рентабельності 10% для «інших  споживачів»  (крім населення).

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 14 год. 31 березня 2020 року за адресою: м.Мелітополь, вул. Покровська, 61, приймальня.

Адміністрація  ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»

Увага!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Увага!

У зв’язку зі змінами в прогнозі погоди – планове відключення котельних 20 березня 2020 року відміняється.

До уваги споживачів!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів!

У зв’язку з покращенням погодних умов та підвищенням температури зовнішнього повітря, ТОВ «Тепло-Мелітополь» повідомляє про планове відключення котельних 20 березня 2020 року, орієнтовно з 10-00 до 16-00.

Шановні споживачі! ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» запровадило заходи профілактики поширенню коронавірусу

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Шановні споживачі! ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»  запровадило заходи профілактики поширенню коронавірусу

На час карантину ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» переходить на особливий режим роботи.

На підприємстві посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни. Працівники ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» забезпечені всіма необхідними індивідуальними засобами захисту та дезінфікуючими засобами.

Аби уникнути скупчення людей, тимчасово припинено масовий прийом громадян в абонентському відділі та обмежено доступ маси людей до адміністративної будівлі підприємства.

Абонентський відділ працює, споживачі приймаються по одному та всім відвідувачам настійно пропонується обробка рук дезінфікуючим розчином.

Каса підприємства працює.

Просимо поставитись з розумінням до обмежень, вони введені задля вашої безпеки.

Всі питання приймаються за телефонами:

приймальна  44-03-74, 44-06-40;

абонвідділ (населення) 44-06-25 або 0678191224;

робота з юридичними особами  44-06-56;

диспетчер 44-06-52.

До уваги споживачів!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів!
  1. ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» в період часу з 19 по 20 березня 2020 року проводитиме випробування теплових мереж ЕРТМ – №1, №2, №3 для визначення фактичних теплових втрат через теплову ізоляцію.
  2. ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» в період часу з 24 по 26 березня 2020 року проводитиме випробування теплових мереж ЕРТМ – №1, №2, випробування теплових мереж на максимальну температуру теплоносія.

На час проведення випробувань можливе відключення споживачів від централізованого опалення з 8.00 до 16.00.

До уваги споживачів ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»!

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

До уваги споживачів  ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»!

В зв’язку з об’явленням карантину та обмеженням доступу до адміністративної будівлі підприємства з 16.03.2020 до 03.04.2020 зв’язок з працівниками можливий за номерами телефонів: 

приймальна  44-03-74

абонвідділ (населення) 44-06-25 або 0678191224

робота з юридичними особами  44-06-56

диспетчер     44-06-52

На період карантину каса підприємства працює!

Щодо обрання моделі договірних відносин та укладання типових договорів

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

Щодо обрання моделі договірних відносин  та укладання типових договорів

У звязку з  набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії”

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»  нагадує щодо обрання споживачами теплової енергії до 01.05.2020 року моделі договірних відносин та укладання типових договорів.

        Прикінцевими положеннями Закону «Про житлово-комунальні послуги» №2189 від 09.11.2017р. (далі за текстом – Закон №2189) передбачено, що співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу), а виконавці комунальних послуг – укласти із такими співвласниками договори.

         Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою статті 14 Закону.

      Тому, просимо Вас прийняти рішення та письмово повідомити ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» щодо вибору моделі договірних відносин надавши копію Протоколу рішення співвласників.

      Перелік документів, необхідних для переоформлення особового рахунку та  укладання Договору

потрібно мати оригінали та копії  наступних документів:

-документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв’язку з втратою паспорта чи у зв’язку з прийняттям громадянства України; для іноземців — національний паспорт або документ що його замінює);

-довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності);

-копію технічного паспорту на квартиру; 

-документ, що підтверджує право власності на квартиру,  витяг.

Адміністрація ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»

На теплотрасах триває ремонт теплової ізоляції

Автор: / Категория Без рубрики / Комментариев: 0 / Метки:

На теплотрасах триває ремонт теплової ізоляції

На минулому тижні виконувались роботи по ремонту теплової ізоляції трубопроводів на ділянках теплотрас біля будинків:

-вул. Гагаріна, 4

дитячий садок №17

-пр. Б. Хмельницького, 23

вул. Гагаріна,4

дитячий садок №17

пр. Б. Хмельницького, 23

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"