WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
ПИТАННЯ | Тепло-Мелітополь


Споживачам приміщень з індивідуальним опаленням!

Автор: / Категория Без рубрики, ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Споживачам приміщень з індивідуальним опаленням!

У яких випадках власникам індивідуального опалення нараховуються платіжки за тепло?

Працівниками ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» постійно вживаються заходи щодо виявлення власників квартир та приміщень, які в незаконний спосіб здійснили відключення від системи централізованого опалення. При виявленні таких випадків ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» проводить нарахування таким споживачам за опалення.

Отримавши платіжки за опалення, такі споживачі звертаються до нашого підприємства  з обуренням. Виходячи зі змісту звернень,  у споживачів складається хибна думка, що наше підприємство намагається додатково заробити та таких особах. Насправді такі висновки є помилковими.

Яким чином відбувається нарахування за послугу опалення таким споживачам?

Майже на кожному будинку, до якого подається опалення, встановлені лічильники тепла, за якими можливо встановити, скільки тепла було подано до будинку. В подальшому загальна кількість тепла поданого до будинку розподіляється між споживачами, відповідно до методики, залежно від площі кожної квартири або приміщення.

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» не може провести нарахування більш ніж нараховано по будинковому лічильнику, а суми платіжок всіх власників  залежать від правильності розподілу  загального поставленого тепла до будинку.

В разі виявлення споживача, який в незаконний спосіб відключився від централізованого опалення, такому споживачу проводяться нарахування, а в свою чергу, всім іншим споживачам цього будинку нарахування зменшуються.

Чинним законодавством визначено, що споживачі, які відключились від системи централізованого опалення не у законний спосіб, не звільняються від оплати за опалення.  Такі нарахування не залежать від наявності або відсутності батарей у квартирі або приміщення. Розподіл здійснюється пропорційно та залежить від площі нерухомості. 

Самовільне відключення від централізованого опалення – спосіб паразитувати на теплі сусідів!

В нашому місті є такі будинки, в яких перші поверхи (крамниці, офісні приміщення) в незаконний спосіб відключились від опалення.  Через підвальні приміщення проходить система опалення та опалюються квартири на верхніх поверхах, за рахунок тепловіддачі у відключених приміщеннях зберігається плюсова температура.

В свою чергу, мешканці квартир верхніх поверхів отримують платіжки з великими нарахуваннями, так як перший поверх не бере участь у розподілі тепла, що поставлено до будинку. 

Вживаючи заходи по виявленню незаконно відключених споживачів та проведення  їм нарахування, наше підприємство має лише одну мету: виявити таких осіб, що ухиляються від сплати за теплопостачання, які  фактично перекладають оплату  за свою нерухомість на споживачів всього будинку.   

Куди ж ідуть кошти, виручені від абонентської плати?

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Куди ж ідуть кошти, виручені від абонентської плати?

За рахунок абонентської плати проводяться наступні роботи:

• експлуатація системи магістральних і внутрішньоквартальних теплових мереж;

• експлуатація і ремонт котлів, експлуатація обладнання котелень,

• ремонт і налагодження контрольно-вимірювальних приладів і автоматики;

• експлуатація ремонт і налагодження газового та електрообладнання.

За рахунок абонентської плати в міжопалювальний період виконуються заходи з підготовки до нового опалювального сезону, планово-попереджувальні ремонти, а в опалювальний період здійснюється забезпечення безперебійної та якісної поставки тепла і усунення аварійних ситуацій.

Лише сплативши за обома частинами тарифу, абонент компенсує підприємству загальну вартість Послуги. При одноставковому тарифі абонплата (умовно-постійна частина тарифу) не була відокремлена від загальної вартості теплової енергії, та сплачувалась абонентами загальною сумою. Зараз, при двоставковому тарифі, абонент сплачує витрати окремо:

— умовно-змінну частину – безпосередньо під час виробництва теплової енергії, тобто в опалювальний сезон;

— умовно-постійну – щомісяця протягом року, оскільки при формуванні тарифу річна сума умовно-постійних витрат розподілена на 12 місяців.

          Введення двоставкового тарифу, в першу чергу, направлене на зниження фінансового навантаження  на абонентів в опалювальний сезон, яке зростає із збільшенням тарифів на комунальні послуги.

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

httpss://youtu.be/Y6KQm9e1yrY

Чому споживачі повинні платити абонплату влітку? В інших містах її немає …

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Чому споживачі повинні платити абонплату влітку? В інших містах її немає …

Для споживачів Мелітополя НКРЕКП встановило двоставкові тарифи, якими передбачено нарахування умовно-постійної частини (абонплати), і умовно-змінної частини. Абонплата компенсує підприємству постійні витрати, які не залежать від обсягів виробництва, і нараховується щомісячно протягом року. Умовно-змінна частина відшкодовує витрати підприємства на енергоносії і нараховується тільки в опалювальний сезон. При застосуванні двоставкових тарифів підприємство має можливість в міжопалювальний період виконувати ремонтні роботи з підготовки до нового опалювального сезону.

Для більшості міст України встановлено одноставкові тарифи на теплову енергію, при застосуванні яких не передбачено поділ витрат, і нарахування проводиться тільки в опалювальний сезон.

Чому так дорого платити за тепло? Як нараховується тариф і хто його затверджує?

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Чому так дорого платити за тепло? Як нараховується тариф і хто його затверджує?

У структурі тарифів на теплову енергію 90% всіх витрат складають витрати на енергоносії (природний газ, електроенергію, воду), ціни на які постійно зростають, що веде до зростання тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення.

Тариф розраховується згідно з такими нормативними актами:

— Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого Постановою НКРЕКП від 24.03.2016 №377;

— Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затвердженої Постановою НКРЕКП від 31.03.2016 №528;

— Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, затвердженої Постановою НКРЕКП від 31.03.2016 №529;

Тарифи на теплову енергію для всіх груп споживачів і послугу з централізованого опалення для населення затверджує Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Чому тепло нерівномірно розподіляється по будинку?

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Чому тепло нерівномірно розподіляється по будинку?

ТОВ «Тепло-Мелітополь» подає теплоносій по зріз житлового будинку, за рівномірний розподіл тепла по будинку відповідає обслуговуюча організація (ТОВ «ПСК Акви-БУД», КП «Житловий масив», ОСББ, ЖБК, ОК). Гідравлічна налагодження внутрішньобудинкової системи житлового будинку проводиться шляхом установки дросельних шайб, і (або) сопла на елеваторному вузлі, для приведення витрати мережної води по будинку у відповідність до проектного розрахунку.

Чому під час опалювального сезону в квартирі холодні батареї?

Автор: / Категория ПИТАННЯ / Комментариев: 0 / Метки:

Чому під час опалювального сезону в квартирі холодні батареї?

Котельні підприємства працюють по температурному графіку, в залежності від температури зовнішнього повітря. Температурний графік розробляється для кожної котельні. У ньому чітко визначено, яка повинна бути температура мережної води в теплової мережі при конкретної температурі зовнішнього повітря і по ньому знижується температура теплоносія. Тому в теплі дні опалювального сезону, наприклад, навесні-восени, можливі тимчасові відключення опалення.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Мелітополь"